Ahoj, já jsem Veronika

Mým cílem je motivovat své klienty k dosažení jejich snů a být jim oporou po celou dobu jejich úsilí v tréninku, zdravé výživě i změně životního stylu…

Někdy je to opravdu těžké vše zvládnout sám/a, ale pokud Vám nechybí odhodlání a pevná vůle není se čeho bát, pomůžu Vám to dokázat !

Jmenuji se Veronika Vidnerová, je mi 31 let a jsem maminkou 2 chlapečků, sportu a zdravé výživě se věnuji již 12 let.

V dětství jsem se věnovala sportovnímu aerobiku a vytrvalostním sportům. Vystudovala jsem obor hotelnictví a tourismus, nějakou dobu pracovala v gastronomii, ale moje srdce mě vždy táhlo ke zdravému životnímu stylu, oboru fitness a zdravé výživě.

Po maturitě jsem tedy absolvovala akreditovaný kurz osobního trenéra fitness a poradce ve sportovní výživě u Dr. Petra Tlapáka v Praze a obdržela osvědčení o odborné kvalifikaci.

Za svou praxi jsem vybudovala fitness centrum, pracovala jako nutriční terapeut, poradce pro výživu a osobní trenér ve fitness, ale i cvičitelka bosu, zumby, aerobiku, fit boxu, spinningu a jumpingu.

Při své práci s klienty používám Bioimpedanční profesionální diagnostický přístroj a provádím analýzu složení lidského těla.

Zaměřuji se především na psychosomatiku člověka „řeč těla a mysli“

Nejdůležitější je především znát sám sebe, naučit se pracovat se svou myslí i tělem a snažit se lépe chápat i potřeby ostatních lidí v dnešní době, což má poté blahodárné účinky při změně životního stylu a posune Vás to o krok dál k dosažení perfektních výsledků.

Doporučím Vám správnou zdravou výživu a pomohu zlepšit fyzickou kondici, což bude mít maximální přínos pro nastavení nového jídelníčku a tréninku a tím i ke zvýšení sebevědomí a eliminaci stresu.

„ Úspěch je jen a jen ve Vaší hlavě “

Obor zdravé výživy a sportu není jen mou profesí, ale je především mým životním stylem.

Práce s klienty mě naplňuje a největší odměnou pro mě je právě Váš úspěch !

V oblasti zdravého životního stylu jsem nasbírala spoustu zkušeností, se kterými se s Vámi velmi ráda s láskou podělím…